Siūlome darbą montuotojui

Stina Eneman Jobs

Darbo pobūdis:

  • Transporto priemonių sėdynių, baldų, neįgaliųjų vežimėlių sėdynių apvilkimas ir surinkimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Atsakingumas;
  • Komandiškumas;
  • Pozityvumas;
  • Pageidautinas profesinis išsilavinimas tekstilės, minkštų baldų gamybos, smulkiosios mechanikos srityse;
  • Darbo patirtis minkštų baldų pramonės įmonėje – privalumas, neturinčius patirties – apmokome.

Kviečiame prisijungti prie sėkmingai veikiančios užsienio kapitalo įmonės, kurioje:

  • galėsite savo reikšmingu darbu prisidėti prie bendro įmonės rezultato siekimo;
  • teikti savo idėjas procesų tobulinimui ir jas įgyvendinti;
  • darbą Klaipėdoje pirmadieniais – penktadieniais nuo 7:15 iki 16:00 val. (yra galimybė derinti grafiką individualiai);
  • geras darbo sąlygas ir motyvuojantį papildomų naudų paketą.

Prisijunkite prie mūsų komandos! CV siųskite el. paštu Rasa kerbeliene Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekime tel. 8 46 474 168.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad atsiųstas gyvenimo aprašymas (CV) ir jame esantys asmens duomenys bus naudojami tik „Be-Ge Baltic“, UAB vykdomos atrankos procesui bei saugomi ne ilgiau kaip 6 mėnesius nuo atrankos pasibaigimo datos.